top of page

ZiPP 2024

Série ZIPP je tvořena za pomoci tiskové techniky gelli plate. Jedná se o akryl na papíru, kdy barva je na papír přenesena za pomoci speciální  tiskařské podložky. Tisk má specifický vzhled, kterého se malbou nedosáhne. Je použita i měděná barva, pro zvýšení lesku a poukazuje tak na smysl dnešní doby. Série je kritikou pozlátek a drahých náplastí, které si na sebe klademe namísto zaplnění děr, těmi podstatnými věcmi.

Malby jsou k dispozici.

66x92cm, Akryl na papíru, 2024.

Omítky 2024

Omítky jsou kategorie sama o sobě. Většina lidí si stěžuje, že se jim sype omítka a nadává na nevzhledné fasády. Ovšem lze v nich najít i cosi zajímavého a výtvarného. Jednoduchost procesu rozpadu je úžasný a já jej zkoumám v této sérii. Použila jsem k tomu tiskařskou techniku gelli plate. 

Tyto malby se hodí do více industriálních interiérů, kde vynikne čistota a jednoduchá myšlenka díla.

Malby jsou k dispozici.

66x92cm, Akryl na papíru, 2024.

Piškvorky 2024

Inspirace známou hrou nebyla v prvotním plánu. Spíše zkoumání různé tvarovosti, barevnosti a kompozičních řešení. Ovšem při zhlédnutí části série pospolu bylo jasné, jakým směrem se malby bude ubírat. Použití gelli plate tiskařské techniky mi pomohlo docílit jedinečného natisknutého vzhledu. V některých malbách je zapojený i měděný lesk pro zvýšení kontrastu.

Série není zatím kompletní, tudíž nejsou zatím k dispozici.

66x92cm, Akryl na papíru, 2024.

bottom of page