top of page

ARCHI

Klauzurní a diplomová práce na fakultě Umění a Designu v Ústí n L. Série je inspirovaná architekturou, kde dochází ke spojení skla a kovu. Je zde efekt především v řazení skel, jejich průhledu a odrazu. Vše umocňuje leštěná nerez ocel, která v určitých chvílích naruší řazení skla a odráží skladbu jiným směrem. 

2011

PEDELSKÉ ŽEZLO JAKO SOUČÁST INSIGNIÍ PRO ZDRAVOTNICKOU FAKULTU V ÚSTÍ N.L.

Zadáním klauzurní práce byla soutěž na insignie pro Zdravotní fakultu. Inspirovala jsem se Aeskulapovou holí, znakem lékařů a farmaceutů. Spirálovitě obtočené části značí hada, který je na holi. Soutěž jsem vyhrála a pedelské žezlo se realizovalo. Nyní se používá při imatrikulaci studentů na fakultě.

2010

ŠPERKY ARCHI

Kolekce šperků Archi vznikla jako doplněk k objektům Archi. Stejně jako objekty jsou inspirovány architekturou, řazením a skladbou. Jemné linky tvořené okraji částí šperků, tvoří jemnou kresbu, která není nijak pronikavá a neruší celkový dojem. Šperky jsou proměnlivé a mohou se přizpůsobit majiteli. 2011

ŠPERKY COMPRESS

Jedna z klauzurních prací šperky Compress. Jsou náramkem a výrazným doplňkem, který na sebe určitě upoutá pozornost. Důležitý je proces stlačení kuliček, čímž jsou zdeformovány a podléhají tak tvarově formě náramku. 

2007

FONTÁNA PRO AGC

Jednou z klauzurních prací na VŠ bylo zadání na návrh skleněné fontány pro obec Újezdeček. Soutěž vyhlásila firma AGC. Vzniklo několik variant, vždy doplněny o kámen, který tvoří součást jedné stojnice fontány. Tento návrh se umístil na prvním místě, avšak z finančních důvodů se fontána nerealizovala. 2008

bottom of page