top of page

SVÍTIDLA PRO PRECIOSA LIGHTING

Tato svítidla vznikla pro firmu Preciosa Lighting v době mezi 2009 - 2014, kdy jsem pro tuto firmu pracovala jako designer svítidel. Byla prezentována na mnoha veletrzích jako Light and Building, Frankfurt nad Mohanem, Něm., Euroluce, Miláno, It., nebo 100% Design London, Londýn, Ang. Dostala různá ocenění, například 100 Objects of Desire, udělené časopisem Commercial Interior Design.

3D COLLAGE

Světelné objekty 3D Collage vznikly jako Klauzurní práce při studiích na magisterském studiu na Fakultě umění a designu v Ústí n. L. Jsou spojením prostorového objektu, kresby a světla. Spojením těchto prvků se stávají hravým objektem, který se dá dále dotvářet.

2010

DOTS

Tato kolekce patří k papírovým výtvorům, které vznikly během mého pobytu na anglické Loughborough univeresity. Byly tvořeny spolu s objekty z papíru, pověsitelné na zeď. Nešlo mi o dosažení úžasného vzhledu svítidla, nýbrž o svit jako takový. O atmosféru, kterou svítidlo vytvoří, když je v provozu. Po zbytek času, kdy je neaktivní, má být co nejméně nápadné a splynout s okolím, nebo tvořit samostatný objekt, který ani vzdáleně nemá připomínat svítidlo. Objekty nejsou k dispozici.

2007

MAKRO PROSTOR

Bakalářská práce se nesla v duchu zkoumání makro světa. Za pomoci nejrůznějších předmětů, kapátek, světel a zrcadel, jsem se snažila tvořit makro prostory, ve kterých se zrcadlil svět, který jsem mohla vytvořit jakýmkoliv způsobem jsem chtěla. Objekty jsou na pomezí instalace, světelného objektu a fantasy tvorby. Objekty nejsou k dispozici.

2009

bottom of page